Obsah košíku:
0 ks / 0 Kč

Nacházíte se: Úvod -> O společnosti
PRODUKTY
MENU ZBOŽÍ
Akční zboží   Akční zboží
Nové zboží   Nové zboží
Doporučené zboží   Doporučené zboží
Nejprodávanější zboží   Nejprodávanější zboží    Nejprodávanější zboží
AKTUALITY
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nákup na splátky - HOMECREDIT Jsme na Facebooku!

O společnosti


SALDERA.cz - prodej kancelářské křesla a židle


Vážení zákazníci,

vítáme Vás na stránkách společnosti SALDERA s.r.o. Jsme firma působící na trhu od května roku 2006. Společnost byla založena společenskou smlouvou ze dne 17.5. 2006. Vznikla zápisem do obchodního rejstříku v oddílu C, vložce číslo 41396, vedeného Krajským soudem v Ostravě. Firma sídlí v okrese Frýdek-Místek, obec Hodoňovice.

Kvalitní kancelářská křesla a židle

Společnost SALDERA s.r.o. se zabývá dovozem a velkoobchodním prodejem kancelářských křesel. Zaměřuje se na koženková křesla vyrobena z PVC a látky. Naše židle   jsou oblíbené nejen pro svou nízkou cenu, ale především pro vysokou kvalitu, dokonalou funkčnost a pohodlnost. Hlavním cílem naši firmy je poskytovat širokou škálu vysoce kvalitního, spolehlivého zboží s plně komplexním servisem. A proto budeme naši nabídku stále rozšiřovat a to jak do množství druhů židli, tak také do jejich barevných a materiálových kombinací.

 Internetový prodej  kancelářských křesel a židlí saldera.cz

Rostoucí poptávka odběratelů vedly společnost SALDERA s.r.o. k vytvoření tohoto internetového obchodu, který nabízí uživatelům možnost informovat se a vybírat z našich kancelářských křesel a zároveň snadno objednávat vybrané zboží. Na těchto stránkách naleznete přehledně rozčleněný celý náš sortiment s podrobnými popisy a technickými nákresy jednotlivých křesel. Pokud budete mít zájem o podrobnější informace, rádi Vám zašleme odpovědi na Vaše dotazy prostřednictvím e-mailu.


 

Kancelářské židle naši firmy jsou jedinečné svým designem, kvalitou, atraktivní cenou a dlouhou životností, proto doufáme, že i Vás zaujmou a stanete se našimi zákazníky.

Váš tým SALDERA.Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz ohledně našich nabízených produktů a služeb, kontaktujte nás.

www.saldera.cz - obchod s   kancelářskými křesly, kancelářské židlemi
 

NEWSLETTER     

Saldera prodejce kancelářských křesel a židlí
RYCHLÝ KONTAKT
Tel: + 420 777 075 107 Skype: saldera-eshop
Fax: + 420 558 644 285 Email: saldera@saldera.cz
úvod   -   o společnosti   -   aktuality   -   jak nakupovat   -   nákup na splátky   -   obchodní podmínky   -   kontakty
2010 Všechna práva vyhrazena saldera s.r.o., Vytvořilo Eline.cz
partneři