Obsah košíku:
0 ks / 0 Kč

Nacházíte se: Úvod -> Jak vybrat správnou židli
PRODUKTY
MENU ZBOŽÍ
Akční zboží   Akční zboží
Nové zboží   Nové zboží
Doporučené zboží   Doporučené zboží
Nejprodávanější zboží   Nejprodávanější zboží    Nejprodávanější zboží
AKTUALITY
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nákup na splátky - HOMECREDIT Jsme na Facebooku!

Jak vybrat správnou židli


Bolí vás záda tak až nemůžete vydržet při práci celý den sedět? Tento problém může vyřešit správně vybraná kancelářská židle. Proto byste při několika hodinové práci u počítače neměli šetřit na kancelářské židli.

 

Dlouhé sezení může být příčinou bolesti hlavy a ztuhlých zad, a nejen to Dopřejte svým zádům luxus a pohodlí. Poradíme vám, jak vybrat správnou kancelářskou židli právě pro vás.

 

 

Pohodlný sedák je základ!


Vyzkoušejte si židli a kupte takovou, která má pohodlný a dostatečně široký sedák. Sezení by nemělo být příliš měkké, ale určitě anatomicky tvarované a zaoblené. Určitě chtějte výškovou stavitelnost. Nohy se musí země dotýkat celými chodidly v přirozeném úhlu. K židli je možné dokoupit podložku, která pomůže vyrovnat výškové rozdíly.

 

Anatomické opírání


Určitě zhodnoťte kvalitu opěradla. Mělo by být anatomicky tvarované podle páteře. Hlavní část je bederní opěrka, která se u kvalitních židlí dá nastavovat. Bez bederní opěrky dochází k deformaci páteře. Opěradlo musí být výškově nastavitelné, aby odpovídalo prohnutí zad, což se u postav liší. Celá plocha zad musí být podepřená dostatečně vysokou opěrkou. Větší pohodlí zaručuje opěrka hlavy, která je také nastavitelná.

 

Nastavitelné podpěrky rukou


Područky musí být nastavitelné zejména pro delší pobyt na pracovišti. Nastavitelné podpěry vám pomohou mít správný opěr a dobrý úhel rukou pro pohodlnou práci.

 

Bezpečná kolečka


Židle musí být stabilní a pevná. Bezpečný podvozek vám zaručuje dobrý pohyb po kanceláři. Kolečka nesmí drhnout, ale také udržet židli na jednom místě. Kolečka musí být velká a kvalitní, stejně jako kříž základny. Vyzkoušejte si plynulé otáčení kolem své osy.

 

Buďte nároční


Pohodlné sezení zaručuje i píst, který tlumí náraz při dosedu. Píst je pod sedákem a dokáže při prudším dosedu plynule usadit bez nárazu. Věnujte svou pozornost také materiálu, ze kterého je židle vyrobená. Materiál musí být odolný proti oděru, snadno se čistit a být příjemný na dotek. Barvu a materiál volíme do interiéru místnosti.
 

NEWSLETTER     

Saldera prodejce kancelářských křesel a židlí
RYCHLÝ KONTAKT
Tel: + 420 777 075 107 Skype: saldera-eshop
Fax: + 420 558 644 285 Email: saldera@saldera.cz
úvod   -   o společnosti   -   aktuality   -   jak nakupovat   -   nákup na splátky   -   obchodní podmínky   -   kontakty
2010 Všechna práva vyhrazena saldera s.r.o., Vytvořilo Eline.cz
partneři