Obsah košíku:
0 ks / 0 Kč

Nacházíte se: Úvod -> Jak dopravujeme křesla a židle
PRODUKTY
MENU ZBOŽÍ
Akční zboží   Akční zboží
Nové zboží   Nové zboží
Doporučené zboží   Doporučené zboží
Nejprodávanější zboží   Nejprodávanější zboží    Nejprodávanější zboží
AKTUALITY
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nákup na splátky - HOMECREDIT Jsme na Facebooku!

Jak dopravujeme křesla a židle


 


Jako standardní způsob dopravy volíme některou z přepravních společností (PPL, TopTrans…) Kancelářské židle  jsou většinou doručovány v demontovaném stavu s přiloženým podrobným návodem na montáž.

Kancelářské křesla, židle s nákupní cenou nad 3 000,- Kč, Vám budou doručena zadarmo.Cena dopravy kancelářských židlí v rozmezí od 150 -200Kč. Za provedenou se považuje doprava v okamžiku složení zásilky tzv. "na práh domu". Montáž ani výnos nejsou v ceně zahrnuty. Doba dodání je většinou do třetího dne od přijetí zboží na sklad. Konkrétního dopravce určuje prodávající v závislosti na charakteru a množství objednávaného zboží.
Zboží si také můžete odebrat osobně přímo v naší kamenné prodejně MPM nábytek, Frýdlantská 612, Frýdek-Místek. Dopravné je v tomto případě samozřejmě zcela zdarma. Při osobním odběru je nutné vyčkat na potvrzení od našeho pracovníka, že Vaše objednávka je již připravena k vyzvednutí. Toto potvrzení obdržíte na e-mail, resp. na tel. číslo, které uvedete v objednávce.
 

NEWSLETTER     

Saldera prodejce kancelářských křesel a židlí
RYCHLÝ KONTAKT
Tel: + 420 777 075 107 Skype: saldera-eshop
Fax: + 420 558 644 285 Email: saldera@saldera.cz
úvod   -   o společnosti   -   aktuality   -   jak nakupovat   -   nákup na splátky   -   obchodní podmínky   -   kontakty
2010 Všechna práva vyhrazena saldera s.r.o., Vytvořilo Eline.cz
partneři